Author: 8***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: يا بنات أنصحكم خذوها مرررره مريحه وكشخه بس خذو ع لون شعركم الطبيعي وتهبببببل 🥹🥹🥹🩷
顏色: 棕色
Price: HK$141.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 210 g |
| 長度 | 66 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb260310164447165121116 |
Author: 8***s
Date:
Review: يا بنات أنصحكم خذوها مرررره مريحه وكشخه بس خذو ع لون شعركم الطبيعي وتهبببببل 🥹🥹🥹🩷
顏色: 棕色
Author: z***b
Date:
Review: إن شاء الله زينه
顏色: 棕色
Author: 9***8
Date:
Review: المنتج يستحق المبلغ المدفوع: جميله جدا
顏色: 棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.